KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7495135
nr 749 5135
barn, monogramsignerad, 28x21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:20:16
100 kr
150 kr
All världens barn (Lisa Larson)